Apie mus

UAB Nextus turi ilgametę patirtį Lietuvos bei Švedijos rinkoje.

Nuo pat įsikūrimo didžiausia dėmesį skiriame veiklos valdymo efektyvumo didinimui, statybos darbų kokybės gerinimui ir modernių technologijų įdiegimui. Savo darbams mes taikome griežčiausius reikalavimus ir visada siekiame geriausio rezultato Mes esame orientuoti į aukščiausią kokybę, tad visų pastatų apdailos ir interjero darbuose UAB “Nextus” drąsiai konkuruoja su užsienio rangovais švedijoje.

Pažangių statybos technologijų taikymas ir nuolatinis darbuotojų tobulėjimas užtikrina išskirtinę UAB “Nextus” darbo kokybę ir pajėgumus, vykdant net ir didžiausios apimties projektus.Visiems projektams suteikiama garantija.

Mūsų įmonė statybos srityje naudoja tik kokybiškas ir pažangiausias medžiagas, statybos darbų procesas yra griežtai kontroliuojamas, todėl klientams galime pasiūlyti aukščiausia kokybę.

Įmonė atlieka įvairios paskirties ir apimčių apdailos, remonto,darbus.
Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų, restauravimo bei įrengimo darbų vystymą.

Mūsų tikslas – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje.

Scroll to Top